60 YIL DEMİRCİ BULUŞMASI-18/19/Mayıs/2024


Açıklama: DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIZ.. Biliyorsunuz, okulumuzun açılışının 60. Ylıldönümü kutlamaları ile ilgili 18 Mayıs’ta, Demirci’de yapacağımız buluşma için duyurulara ve kayıtlara başladık.
Kategori: MEZUNLAR GÜNLERİ
Eklenme Tarihi: 26/Mart/2024
Geçerli Tarih: 24/Temmuz/2024, 08:28
Site: DİOMEDER - DEMİRCİ İLKÖĞRETMEN OKULU MEZUNLARI DERNEĞİ
URL: http://diomeder.com/haber_detay.asp?haberID=39


DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIZ..
Biliyorsunuz, okulumuzun açılışının 60. Ylıldönümü kutlamaları ile ilgili 18 Mayıs’ta, Demirci’de yapacağımız buluşma için duyurulara ve kayıtlara başladık.
Duyurumuzdan sonra kayıt için yoğun bir ilgi ve talep ile karşılaştık. Kayıtlarımız devam etmektedir.
Buluşmamızda okulumuzla, arkadaşlarımızla, öğretmenlerimizle anılarımızı tazeleyip, hasret gidereceğiz. Yapacağımız etkinliklerle bizi hayata hazırlayan, bize hayat veren, meslek kazandıran okulumuzun açılışının (1964) 60. Yıldönümünü kutlayacağız. Okulumuza ve öğretmenlerimize bir kere daha minnet ve şükranlarımızı sunacağız..
Bu yıl aynı zamanda, 1974 yılında, ilk 7 yıllık dönem olarak mezun olan arkadaşlarımızın mezuniyetlerinin 50. Yıldönümü.. Buluşmamıza gelen 1974 mezunu arkadaşlarımıza 50. Mezuniyet yılı anısına birer plaket sunacağız.. Bu yüzden 1974 mezunu arkadaşlarımızı Demirci’ye özellikle bekliyoruz.. Konaklama ihtiyacı olan arkadaşlarımız için Demirci Hisar Kaplıcaları otelinde yer ayırdık. Oda fiyatı kahvaltı dahil 1.250 tl.dır. Bu fiyata yemek bedeli dahil değildir. Yemek bedeli ayrıca hesaplanıp, konaklama bedeli ile birlikte ödenecektir. Her oda 2 kişiliktir. İki arkadaş aynı odada kalabilirler. Konaklama ihtiyacını kendi olanakları ile çözen arkadaşlarımız konaklama bedeli ödemeyecekler, sadece yemek bedeli ödeyeceklerdir.
Okulumuz yemekhanesinde yiyeceğimiz ve çeşitli sürprizleri de içeren akşam yemeğinin bedeli ise kişi başı 450 tl’dır. Yemek bedelini gecemize katılan herkes ödeyecektir.
Kaydını yaptırmak isteyen arkadaşlarımızın kendi durumlarına uygun olan miktarı aşağıda belirtilen banka hesabına yatırarak, yine aşağıda yazılı telefonu aramaları gerekmektedir.
Takdir edersiniz ki, Demirci’de konaklama ve yemek salonu ile ilgili olanaklar kısıtlıdır. Arkadaşlarımızın bu durumu dikkate almalarını öneririz..

DİOMEDER YÖNETİM KURULU